info@myslitelna.sk +421 905 860 858

Naši spolupracovníci

Beata Jirásková

Viac ako 20 rokov zážitkov a skúseností v pozícii lídra tímov s vášňou pre rozvoj svojich ľudí, fungovanie a zlepšovanie procesov. Lektorka, mentorka a konzultantka v oblastiach projekt manažmentu, riadenia procesov, služieb zákazníkom, kontaktných centier, predaja a marketingu. "Bounty hunter" zdrojov a nástrojov, ktoré človeku uľahčia prácu a sú použiteľné aj v osobnom živote.

Vytrvalá, odolná, náročná a kreatívna.

Jan Bílý - konštelár

Vedie seminár „Cesta vedomého biznisu". Kouč, systemický poradca a konštelár. Fokus jeho práce spočíva predovšetkým v pochopení našej roly v celku, ktorého sme súčasťou a nájdenie svojho zmysluplného miesta. Zaoberá sa s tým spojeným osobným rozvojom jednotlivca a súvisiacimi spoločenskými, filozofickými a spirituálnymi otázkami. Je aktívny v Českej republike, na Slovensku ako aj v Nemecku.

Dana Križankovičová

Viac ako 15-ročné skúsenosti v oblasti firemného vzdelávania, najmä v oblasti zdravotníctva. Pomáha firmám, tímom aj manažérom nachádzať efektívne spôsoby práce s procesmi, implementácie strategických rozhodnutí či zvládania komunikácie nielen v krízových situáciách. Autentická, inšpiratívna, so zmyslom pre humor a dôrazom na životné hodnoty.

Dagmar Kéryová

Spoluzakladateľka Mysliteľne. 16 rokov práce v PR. 7 rokov profesionálneho zanietenia v práci koučky, lektorky a facilitátorky.
Certifikovaná Co-Active koučka, s absolvovanými výcvikmi facilitácie malých a veľkých skupín. Klientom ponúka vyrovnanosť a harmonické prepájanie súvislostí v širokých kontextoch, vnáša pochopenie a vhľad do osobných aj pracovných situácií, v ktorých sa klient ocitá.
Tvorivá, pokojná a energetizujúca.

  info@myslitelna.sk
  +421 905 860 858

projekt vznikol v spolupráci so spoločnosťami www.all4net.sk, dododobrik.prosite.com a www.mannacatering.sk

Zásady ochrany osobných údajov   Obchodné podmienky